HER FINDER DU DELTAGER LISTE OVER ALLE DE U-25 RYTTERE DER DELTAGER I FIRKLØVERETS SPRINGCLINIC MED LARS NØRGAARD PEDERSEN

PÅ BARTHAHUS 11. - 12. MARTS 2016

 

HOLD ØJE MED HJEMMESIDEN HER, DA DER KAN SKE ÆNDRINGER I LØBET AF TIDEN OP TIL ARRANGEMENTET!!

 

FREDAG den 11. MARTS

 

 

Kl 16.00 - kl. 17.15
NICOLE CHRISTIANSEN
JULIA C. FOSS
RASMUS KREBS MANNICHE

Peter Lykke Svendsen

 

Kl. 17.15- kl. 18.30
MARIA HJORTH FREDERIKSEN
CAMILLA ERNST
MATHIAS NØRHEDEN
LEJSE BRAMMINGE

 

Kl. 18.30 - 19.30 MIDDAG

 

Kl. 19.30- kl. 20.45
LOUISE STENVANG
JESSICA VINTHER JENSEN

Mille Bisgaard
PERNILLE TRIBLER

 

Kl. 20.45 - kl. 22.00
MICHELLE WESTERGAARD
3 “BOBLERE”
EMMA TOFT HEILESEN
IDA MUNDBERG

SIGNE MATHILDE PEDERSEN

LØRDAG den 12. MARTS

 

Kl. 10.00 - kl. 11.15
MATHIAS NØRHEDEN

Mille Bisgard
JESSICA VINTHER JENSEN

BOBLER: IDA MUNDBERG

 

Kl. 11.15- kl. 12.15
LEJSE BRAMMINGE
MICHELLE WESTERGAARD
BOBLER: EMMA TOFT HEILESEN

 

EFTER FROKOST Kl. 13.15 - kl. 14.15
LOUISE STENVANG

JULIA C. FOSS
PERNILLE TRIBLER

 

Kl. 14.15 - kl. 15.15
RASMUS KREBS MANNICHE
MARIA HJORTH FREDERIKSEN
CAMILLA ERNST

 

EFTER KAFFE Kl 15.45 - kl. 16.45
BOBLER SIGNE MATHILDE PEDERSEN
NICOLE CHRISTIANSEN

Peter Lykke Svendsen

 

 


Rytterliste til Firkløverets U 25  Springclinic 11. – 12. Marts 2016

 

 

 

Rasmus Krebs Manniche : Gammelbys Heartboy f. 2007 DWB F: Heartbeat, Mf: Corlando Avler: Lise og Adolf Sørensen.

 

Louise Stenvang: Bruunholms Cadeau f. 2006 DWB F: Cartani, Mf: Corlando. Avler Louise Bruun.

 

Emma Toft Heilesen: Carissa f. 2004 HOLST F: Cassini II, Mf: Locato

 

Mathias Nørheden: Tripoli f. 2004 OLD F: Tiziano, Mf: Pageno Avler og ejer: Niels Grøndahl

 

Pernille Tribler: Alfina-3 f. 2007 OLD F: All Inn, Mf: Jaspar. Avler: Alfons Brueggehagen

 

Julia Foss: First Lady f. 2008 HOLST F: Cancara, Mf: Lavaletto. Avler: Thomas Jensen

 

Lejse Bramminge: Kærsholms Cassandra RDH f. 2002 DWB F: Carano, Mf: Corlando. Avler Lars Peter Kragh

 

Gitte Serup Dahl: Nim Con Calma f. 2009 LU F: Con Calma, Mf: Regilio. Avler Pia Nyegaard

 

Signe Mathilde Pedersen: Bigro f. 2003 DWB F: Negro, Mf: Dunhill H. Avler: Ulla og Kurt Olesen

 

Michelle Vestergaard: Serafina f. 2002 HOLST F: Levantos I, Mf: Carolus I. Avler: Silke og Günther Lüders

 

Maria Hjorth Frederiksen: Miss Holsteins Manifique RDH f. 2005 DWB F: Acodetto Mf: Lanciano Avler: Familien Holstein i Roskilde

 

Camilla Fliedner Ernst: CLassic f. 2007 HOLST F: Clarimo, Mf: Lord Calidos. Avler: Anne Margrethe og Anton Ludvig Eckholdt.

 

Jessica Vinther Jensen: Leonie 111 Z f. 2006 ZWB F: Lord Z, Mf: Cassini I. Avler: Harry og Victor Theeuwes

 

Ida Mundberg: Edelweiss van de Ronnevallei f. 2004 BWB F: Tersor, Mf: Athlet Z. Avler: André Willum

 

Nicole Christiansen: L-Dino Højgaard f. 2010 HOLST F: Larimar Mf: Carano. Avler: Peter Karstens